داشتم به این فکر می کردم که در مورد چی پست بزارم که خواهرم گفت در مورد خودمون دوتا بنویسم.

بنابراین این پست در مورد من و خواهرم ساینا ست.

ساینا کیست؟ : یک عدد دختر اوتاکو و آرمی نهمی پر سر و صدا که خیلی کیوت و مهربون و بسیار شر و آتیش پاره است :") 

از اونجایی که من و شوگا یه تیپ شخصیتی داریم و بایس منم شوگاست و خواهرم ساینا هم بایسش تهیونگه و البته شبیه ته هم هست ( ته جوان که هنوز بلوغ فکری نیافته بود بیشتر :"/ )

نسبتِ قد و وزن و حتی رنگ پوست مون هم با وجود اینکه خواهریم مثل ته و شوگاست،

در نتیجه از گیف ها و عکس های یونگی و ته استفاده کردم.

ساینا دختر خوبیه ولی خودش بهتر از همه میدونه که من اصلا اهل بغل و حرکتای احساسی نیستم 

( خدا فقط اینجور موقع ها منو نجات میده T-T )

پ.ن : بی احساس نیستم ، فقط زیاد خوشم نمیاد :")

و صحنه های زیر زیاد توی خونۀ ما دیده میشه :

در نهایت نمی تونم از دستش در برم و کابوس شروع می شود T-T

قیافۀ من وقتی مامانم میگه با ساینا برو بیرون ولی من میدونم قراره انقدر حرف بزنه که مخم بره !!

گاهی اوقات باهم میریم قدم زدن و من اون وقتا رو خیلی دوست دارم ، همیشه من سعی میکنم ساکت باشم تا صداهای اطرافو بشنونم ،

از صدای آب گرفته تا پرنده ها یا صدای سکوتی که طبیعت رو پر کرده و خیلی لذت بخشه ولی ساینا همیشه حرف میزنه

برای همین گاهی مجبورش میکنم ساکت باشه یا جوابشو کوتاه میدم.

و من و ساینا قبل از اینکه شوگا و ته به این نتیجه برسن که برای حفظ آرامش دست همو بگیرن ، اینکارو انجام میدادیم.

" حفظ صلح جهانی "

من و ساینا همیشه یه خرابکاری میکنیم بنابراین این گیف بالا خیلی روایت حال ماست

وقتی مامانم یا بابام صدامون میکنن : " دخترااا بیاین اینجا ببینم "

من و ساینا رو بهم : " یا خداااا یعنی چیو فهمیدن ؟! "

ساینا خیلی انیمه میبینه و مانگا میخونه و همیشه هم همه رو چند دور برای من تعریف میکنه T-T

برای همین من 90% اوقات ازش فرار میکنم T-T

اعتراف میکنم بعضی وقتا دلم میخواد انیمه های ساینا رو آتیش بزنم :"/

با اینحال ساینا دختر باهوشیه و ما بحث های فلسفی زیادی با هم میکنیم و گاهی هم از چیزای فلسفی جوک میسازیم :"))

ساینا واقعا بد خوابه و کافیه که خوابش نبره!!

وقتایی که ساینا شبا خوابش نمیبره منو هم بیدار میکنه T-T و در نهایت من گناهکی تا صبح با این بشر حرف میزنم

با اینحال ما جلوی بقیه مخصوصا مهمونا خیلی بچه های ساکت و باادبی هستیم :"/

و معمولا کم پیش میاد ساینا نصف روز مخ اعضای خانواده رو نخوره ، مگه اینکه اون روز با من قهر باشه.

با وجود تمام اینا ما همدیگه رو خیلی دوست داریم و هیچوقت همو تنها نمی زاریم و تا حالا بارها به خاطر اینکه همو داریم خدا رو شکر گفتیم.

مرسی خواهریم :") 

جواب پست : کدوم براتون آشناست؟

چالش : سبک لباس پوشیدنتون چیه؟

با استرس مثبت ، بیشتر عمر کنین و زندگی بهتری رو تجربه کنین!

,ساینا ,t ,رو ,هم ,خیلی ,    ,من و ,t t ,  ساینا ,t  

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بررسی تخصصی مهندسی پزشکی انجمن تاریخ شهرستانهای تهران دانلود آهنگ شاد وبلاگ رسمی استاد عباس زیدآبادی jujitsu jjif تابلو سازی هجرت‌نوشته‌ها درب اتوماتیک آرین فروش سرویس خواب پلی یورتانی پر تلاشان ای نوتی تجهیزات استخر